IMDb Nedir?

IMDb internet üzerinde bulunan milyonlar film, dizi, animasyon, televizyon programı ve oyuncuların bilgilerini barındıran bir sitedir. Internet Movie Database (İnternet film veritabanı) açılımıyla bilinir. Puanlama sistemi sayesinde filmlerin beğenilme derecelerini gösterir.

Ayrıca Top 250, Top 100, En kötü filmler, en yüksek puanlı oyuncular gibi listeleri ve filmleri kategorilerine göre ayırmasıyla film tutkunlarının film seçerken en çok tercih ettiği sitedir. Sosyal medya doğrulama rozeti için oldukça etkili bir unsurdur.

İşlem Süreci Nedir?

IMDB’de sanatçı profilinizi oluşturuyoruz. Bu işlemin sizin için avantajları şunlardır;
→IMDB ‘den veri çeken çok fazla site olduğu için profiliniz oluştuktan sonra Google’da adınız aratıldığında ÖRNEKTEKİ gibi bir sanatçı kartınız olacaktır.
→Sosyal medya hesaplarınızda mavi tik alabilmek için önemli bir unsurdur. Önceden mavi tik almak için kullandığım bir işlemdi. Sanatçı kartı oluştuktan sonra mavi tik alabilmek için avantajınız vardır.
→Herhangi bir dizi veya filmde oynamanıza gerek yoktur. Yazar, kameraman, ses sanatçısı gibi çoğu ünvan için sayfanızı oluşturabiliriz.
→Official site ve sosyal medya hesaplarınız için link bağlantısı ekliyorum ve bu da sosyal medya hesaplarınız için bir avantajdır.
→Wikipedia’da sayfa açabilmek için önemli unsurlardan birisidir.
→IMDB sitesi çok fazla hite sahip olduğu için adınız aratıldığı zaman çoğunlukla ilk sayfada çıkacaktır.

Örnek‘teki gibi bir sayfaya sahip olabilirsiniz. İşlemleriniz 1 gün içerisinde tamamlanır.

Fiyat: 150 TL

Translate »