Hizmet Açıklaması

Bu paket sayesinde takipçilerinizin sizi daha hızlı tanıyabilmesi adına Google bilgi panel hizmetini danışmanlığımız sayesinde hızlı bir şekilde yayına alabilirsiniz. Google Tanınmış kişi kartı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tanınmış Kişi Kartı, Google Gönderiler, Google Bilgi Paneli, Sanatçı kartı gibi terimlerle anılan hizmet hakkında ayrıntılı bilgi için konumuzu inceleyebilirsiniz. Ekibimiz Dijital Medya Hizmetleri ile ilgili bir çok hizmet sağlamanın yanı sıra arama motorlarında da güvenilir doğrulayıcı hizmetleri sunmaktadır.

Eğer markanızı duyurmak ya da hayranlarınızın ve takipçilerinizin sizi daha iyi tanıyabilmesi ve size daha kolay ulaşabilmesini sağlamak istiyorsanız geç kalmadan sizde Google Bilgi Panelinizi oluşturabilirsiniz. Google Arama motorunda Sağ bölümde yer alan Tanınmış Kişi ve Şirketlere ait bilgilerinin yer aldığı alandır. Google Benim işletmemle bağımsız ve farklı bir panele sahiptir.

Google Bilgi Paneli ile alakalı Hizmet Süreci

Bilgi Panel hizmeti 1/15 gün arasında Musician Artist, Sanatçı, Şarkıcı, İş adamı gibi uygun kategorilerde yayınlanmaktadır.

Google aramada Ad Soy ad veya talep ettiğiniz bir isimle paneliniz oluşturulmaktadır. Oluşturulan bilgi panelinize meslek ekleyebilmekteyiz. Buna ek olarak doğum yeri, doğum tarihi ve eğitim bilgisi eklenebilir. İşlem süresi 1-15 iş günüdür. Panel oluştuktan sonra sahiplenilebilir ve geri bildirimler ile istediğiniz bilgileri ekleyebilirsiniz.

Google Bilgi panelinin yayınlanabilmesi için sizden isim ve soy isim talep ediyoruz. Bilgi Paneli oluşturmak istediğiniz ad soyada ait paneli sahiplenmek istiyorsanız kimlikteki isimle birebir aynı olması gerekmektedir. İşlemlere başlamadan önce belirtilen isim soy isim için analiz gerçekleştirmekteyiz. Analiz Sürecinden sonra fiyat ve süreç bilgisi tarafınıza iletilmektedir.

Bu doğrultuda adınıza 3 adet Beat hazırlanmaktadır ve bu beatlar’la adınıza başvuru gerçekleştiriyoruz. (Beat Şartı Bulunmamaktadır.)

Belirtilen süre içerisinde Google’da bize iletmiş olduğunuz isim soy isimle adınıza bilgi paneli oluşturuluyor. Siz bu aşamadan sonra Kimliğiniz ile Google’a telif hakkı talebinde bulunarak bilgi paneline sahip oluyorsunuz. (Doğrulama aşamasında destek sağlamamaktayız. Gerekli yönlendirmeyi Google sağlamaktadır.

Google Bilgi Paneli Kategorisini değiştirebilir miyim?

Maksimum 1 yıl içerisindeki değişikliklerinize göre Referans sitelerden yayınladığınız yada yayınlattığınız haber ve duyurular doğrultusunda Google Bilgi panelinizde Kategori değişikliğine izin veriyor. Bu Aşamadan sonra dilediğiniz kategoriye geçiş yapabiliyorsunuz.

İş Adamı – Oyuncu vb. Kategorilerle değişiklik yapılabilmektedir.
Kategori değişikliğinin kolaylaşabilmesi için News Kayıtlı sitelerde Bilgi Paneli açtıran kişi adına yayınlar yapılmalıdır.

Google Bilgi Paneli Nedir?

Markalar, Futbol kulüpleri, Tanınmış kişiler, Fenomenler, sanatçılar ve şarkıcılar için Google tarafından hazırlanmış olan özel bir hizmettir. Google arama motorunda sağ kısımda yer alan bu bölümde, Şirketler, Holdingler, Mağazalar, Futbol kulüpleri, Filmler, Fenomenler, Şarkıcılar, Tanınmış kişiler ile ilgili bir çok bilgi bu kart’da yer almaktadır. Bu hizmet Google LLC şirketi tarafından Google bilgi panel olarak adlandırılmaktadır. Diğer bir adı Google’da gönderiler olarak geçmektedir.

Google Arama motorunun sunmuş oldu bu hizmet Google Bilgi Panel Ekibi tarafından otomatik olarak etkileşimlere bağlı olarak oluşturulmaktadır. Yapılan her etkileşime göre yeni bir bağlantı vb. bilgi eklenmektedir. Eğer marka sahibi yada Fenomen, Şarkıcıysanız ve ciddi bir kitleniz mevcut ise şarkılarınız, hizmetleriniz, Google ile bağlantılı Sosyal medya, Müzik depolama, Hizmet kayıt platformlarında sıklıkla yer alıyor ise etkileşimlere bağlı olarak bu panel Google temsilcileri tarafından oluşturulmaktadır.

Bu aşamada Bilgi Panelinin oluşturulması ve Doğrulanması gerekmektedir.
Google bu doğrulama işlemleri için oluşturduğu form sayesinde güvenilir doğrulayıcılarla anlaşma sağlayarak bu doğrulama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu Bilgi Paneli üzerinden yapılan paylaşımlar şirkete yada kullanıcıya yüksek organik hit oluşturmaktadır. Diğer Sosyal ağ vb. platformlarda daha fazla organik ziyaretçi sağlamaktadır.

Eğer Bilgi Paneliniz yoksa hemen oluşturmalısınız
Doğrulanmış Bilgi Paneli için hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Şirket: https://g.co/kgs/MUN5wN
Kişi: https://g.co/kgs/9sZLni
Albüm: https://g.co/kgs/yKkjjf

Paket Ücretleri

Müzikli Kişisel Bilgi Paneli : 1450 TL
Müziksiz Kişisel Bilgi Paneli : 1900 TL
Şirket Bilgi Paneli : 2400 TL

Sizin için sık sorulan soruları tek bir sayfada yanıtladık. Düşüncelerinize yanıt alabilmeniz için Destek ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Translate »